Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Спільнота ЖЖН продовжує обговорювати головну подію року

Наші активістки продовжують обговорювати головну подію року – ІІІ Національний форум жінок, які живуть із наркозалежністю #VonaForum #ВидиміТаСильні.
 
Деталі заходу:
 
Так, нещодавно відбулася інформаційна зустріч ініціативної групи жінок, які живуть з наркозалежністю м. Луцька. Регіональна представниця “ВОНА” Ірина Ємельянова розповіла про форум, зокрема що до заходу долучилися представники “Альянсу”, правоохоронних структур, ЗМІ, лікарі/ки та інші.
 
Знаковою подією стала участь жінки-майора Департаменту боротьби з наркозлочинністю. Активістки мали нагоду обговорити деталі кожної сесії, та врахувати отриману інформацію в подальшому плануванні діяльності.
 
Також Ірина поділилася презентацією директорки Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок ВОНА”, під час якої представила досягнення організації – мережу регіональних представниць та параюристок в Україні.
 
– Жінки були дуже задоволені, – говорить Ірина, – що їх представниця взяла участь в роботі форума та мала змогу донести потреби спільноти ЖЖН до широкої громадськості.
 
Нагадаємо, що Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА створене за ініціативою самих жінок, які об’єдналися для реалізації своїх прав та свобод заради гідного життя у суспільстві з гуманною наркополітикою.
 
Сьогодні БО «ВОНА» є мережею регіональних лідерок, які працюють із наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацію спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
 
Більше інформації на нашому сайті:
Нагадаємо, діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я”  та за підтримки The Global Fund.