UkrainianEnglishRussian

«Посилення голосу жінок, які вживають наркотики»

Період реалізації : 01.07.2019-31.12.2019

Джерело фінансування: INPUD – Міжнародна мережа людей, які вживають наркотики

 

Мета проекту

Зміцнення потенціалу спільноти ЖЖН та БО «ВОНА»  через представництво спільноти в (ККК) координаційних комітетах країни, розбудову потенціалу ВОНА щодо реалізації та моніторингу проектів Глобального фонду.

 

Цільова аудиторія

Активістки спільноти жінок,  які живуть з наркозалежністю (ЖЖН)

 

Основні напрямки діяльності:

–          Офіційна презентація ВОНА на засіданнях Робочої групи з питань декриміналізації людей, які вживають наркотики, в Національній раді з питань туберкульозу та ВІЛ / СНІДу (далі – ККК). Представниця з Полтави – була включена до Робочої групи.

–          Підтримка участі регіональної представниці ВОНА в одному засіданні Робочої групи з питань декриміналізації людей, які вживають наркотики в ККК.

–          Підтримка включення представниці ВОНА з Одеси до Комітету з питань регіональної політики при ККК.

–          Організація та проведення дводенних спільних зборів членів та асоційованих членів ВОНА. Розробка Положення про порядок забезпечення представництва організацій, що представляють інтереси КГ.

–          Участь представниць організації у 2-денному навчанні з розвитку персоналу  та 15-годинному навчанні з організаційного розвитку.

–          Моніторинг грантів ГФ спільнотою м. Одеси. Регіональні координатори ініціювали моніторинговий візит працівників Центру громадського здоров’я МОЗ та ГО з метою розслідування факту корупції медичним персоналом

–          Закупівля обладнання для ВОНА.

Основні досягнення проекту.

Співробітники офісу – директор, голова правління, фахівець з моніторингу та оцінки, координатор проекту – взяли участь у навчальних курсах з підвищення кваліфікації. В результаті вони отримали глибше розуміння подальшого розвитку організації як Всеукраїнської мережі, розуміння розвитку організації за допомогою внутрішньої політики та процедур.

Директорка та голова правління організації провели навчання з питань напруженості та запобігання конфліктам шляхом чіткого окреслення зон відповідальності. Особливості мотивації та побудови команди в організації. Усі ці питання вкрай важливі для формування молодої організації. Завдяки навчанню на тренінгах та коучінгу відбулося значне підвищення рівня інституційного розвитку ВОНА та вдосконалення навичок керівництва ВОНА.

Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА» створене за ініціативою самих жінок
«Ми, жінки, які живуть з наркозалежністю, об’єдналися для реалізації наших прав та свобод заради гідного життя у суспільстві з гуманною наркополітикою».