Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Розпочався ІІІ Національний форум жінок, які живуть із наркозалежністю

Сьогодні урочисто відкрився ІІІ Національний форум жінок, які живуть із наркозалежністю ( #VonaForum #ВидиміТаСильні ). До заходу приєдналися представники/ці донорських організацій, правоохоронних структур, ЗМІ, лікарі/ки, інші зацікавлені сторони.
 
Павло Смірнов, заступник виконавчого директора з програмної діяльності МБФ “Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health“, під час свого виступу наголосив на важливості надання послуг гендерно чутливих послуг для наркозалежних жінок.
 
Павло Скала, асоційований директор з політики та партнерства МБФ «Альянс громадського здоров’я», зазначив, що організація впевнено рухається вперед, але попереду ще безліч амбітних цілей, зокрема збільшення кількості жінок у програмі замісної підтримувальної терапії (ЗПТ).
 
Татьяна Лебедь, директорка “Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА”, під час презентації розповіла про головні досягнення організації – мережу параюристок та регіональних представниць у регіонах України, та цілі на наступний рік.
 
Мета форуму — актуалізувати низку нагальних проблем, із якими щодня стикаються наркозалежні жінки, починаючи від складнощів із доступом до медичничних послуг, зокрема до лікування наркозалежності – замісної підтримувальної терапії (ЗПТ), завершуючи відсутністю допомоги у разі домашнього насильства щодо наркозалежної жінки.
 
Нагадаємо, що Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА створене за ініціативою самих жінок, які об’єдналися для реалізації своїх прав та свобод заради гідного життя у суспільстві з гуманною наркополітикою.
Сьогодні БО «ВОНА» є мережею регіональних лідерок, які працюють із наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацію спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
 
Більше інформації на нашому сайті:
 
Діяльність Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА відбувається за фінансової підтримки Міжнародний фонд “Відродження”, INPUD (International Network of People Who Use Drugs), МБФ “ Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health” та за підтримки The Global Fund.