UkrainianEnglishRussian

Розпочався ІІІ Національний форум жінок, які живуть із наркозалежністю

Сьогодні урочисто відкрився ІІІ Національний форум жінок, які живуть із наркозалежністю ( #VonaForum #ВидиміТаСильні ). До заходу приєдналися представники/ці донорських організацій, правоохоронних структур, ЗМІ, лікарі/ки, інші зацікавлені сторони.
 
Павло Смірнов, заступник виконавчого директора з програмної діяльності МБФ “Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health“, під час свого виступу наголосив на важливості надання послуг гендерно чутливих послуг для наркозалежних жінок.
 
Павло Скала, асоційований директор з політики та партнерства МБФ «Альянс громадського здоров’я», зазначив, що організація впевнено рухається вперед, але попереду ще безліч амбітних цілей, зокрема збільшення кількості жінок у програмі замісної підтримувальної терапії (ЗПТ).
 
Татьяна Лебедь, директорка “Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА”, під час презентації розповіла про головні досягнення організації – мережу параюристок та регіональних представниць у регіонах України, та цілі на наступний рік.
 
Мета форуму — актуалізувати низку нагальних проблем, із якими щодня стикаються наркозалежні жінки, починаючи від складнощів із доступом до медичничних послуг, зокрема до лікування наркозалежності – замісної підтримувальної терапії (ЗПТ), завершуючи відсутністю допомоги у разі домашнього насильства щодо наркозалежної жінки.
 
Нагадаємо, що Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА створене за ініціативою самих жінок, які об’єдналися для реалізації своїх прав та свобод заради гідного життя у суспільстві з гуманною наркополітикою.
Сьогодні БО «ВОНА» є мережею регіональних лідерок, які працюють із наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацію спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
 
Більше інформації на нашому сайті:
 
Діяльність Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА відбувається за фінансової підтримки Міжнародний фонд “Відродження”, INPUD (International Network of People Who Use Drugs), МБФ “ Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health” та за підтримки The Global Fund.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram