Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Розбираємо, хто такі «малозабезпечені» та «люди в складних життєвих обставинах»

Вчора регіональна координаторка Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА» в Донецькій області Олена Курлат провела інформаційне заняття.

«Ми розбиралися, кого в нас в країні вважають «малозабезпеченими» та «людиню, яка перебуває в складних життєвих обставинах» та на яку допомогу можна розраховувати», – розповіла наша лідерка в регіоні.


Учасниці зустрічі не тільки уважно слухали, а й ділилися власними знаннями з теми а особистими історіями.
«У однієї з жінок – величезна радість. Її довго не брали на облік в Центрі зайнятості, вимагали атестат про середню освіту. Відповідальний, кваліфікований маляр-штукатур, вона залишилася без засобів для існування. На щастя вирішити ситуацію вдалося з допомогою дружнього юриста. Отримання допомоги по безробіттю стало для неї справжнім спасінням. Жінка сподівається, що тепер зможе ще й підвищити власну кваліфікацію», – поділилася подробицями зустрічі Олена Курлат.

Як пройшло попереднє інформаційне заняття в регіоні та яка тема обговорювалася, можна дізнатися за посиланням.


——
Нагадуємо, що діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” проводиться за фінансування МБФ Альянс громадського здоров’я за підтримки за підтримки Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією (The Global Fund to Fight AIDS, Tuberculosis and Malaria).