Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Коментарі учасників ІІІ Національного форуму жінок, які живуть з наркозалежністю виданню "Вільне життя"

 
Продовжують виходити публікації про ІІІ Національний форум жінок, які живуть з наркозалежністю. #ВонаФорум #СильніТаВидимі
У цьому матеріалі мова йде про складнощі з якими стикаються представниці спільноти ЖЖН, зокрема через релігійність.
 
Наталя Каргашова, регіональна координаторка «Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА» розповіла, що стикнулася із труднощами під час реалізації проєкту щодо зменшення правових бар’єрів доступу жінок, які живуть з наркозалежністю до медичних, соціальних та юридичних послуг.
 
«Непросто було знайти у кожному регіоні жінок, які будуть працювати параюристками та надавати первинну юридичну допомогу наркозалежним. Найбільше труднощів виникло із західними областями через специфіку даних регіонів: високі християнські цінності, боязнь осуду суспільства, дискримінацію. Там, на жаль, у нас параюристок досі немає. Але, сподіваюся, що вже незабаром у нас з’являться представниці зі Львова, Івано-Франківська, Тернополя», – сказала Наталя Каргашова.
 
 
Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” є мережею регіональних лідерок, які працюють із наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацію спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
 
Нагадаємо, діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund.