UkrainianEnglishRussian

Інтерв'ю з регіональною представницею ВО "ВОНА" Владиславою Мелентій

 
Продовжується цикл публікацій про активісток зі спільноти ЖЖН. #ВонаФорум #СильніТаВидимі #ВОНА
Цього разу журналістка Ірина Гамбарян говорила з регіональною представницею ВО “ВОНА” Владиславою Мелентій (м. Чернівці).
 
– Активізм та спільнота надали мені можливість вчитися, працювати та самореалізовуватись. Все це визначило мій шлях у захисті прав жінок, які живуть з наркозалежністю – навчити інших жити повним життям без постійного страху, напрацювати впевненість у власних силах та повірити, що зміни можливі, – поділилася Влада. 
 
 
Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” є мережею регіональних лідерок, які працюють із наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацію спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
 
Нагадаємо, діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram