Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Інтерв'ю з регіональною представницею ВО "ВОНА" Владиславою Мелентій

 
Продовжується цикл публікацій про активісток зі спільноти ЖЖН. #ВонаФорум #СильніТаВидимі #ВОНА
Цього разу журналістка Ірина Гамбарян говорила з регіональною представницею ВО “ВОНА” Владиславою Мелентій (м. Чернівці).
 
– Активізм та спільнота надали мені можливість вчитися, працювати та самореалізовуватись. Все це визначило мій шлях у захисті прав жінок, які живуть з наркозалежністю – навчити інших жити повним життям без постійного страху, напрацювати впевненість у власних силах та повірити, що зміни можливі, – поділилася Влада. 
 
 
Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” є мережею регіональних лідерок, які працюють із наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацію спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
 
Нагадаємо, діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund.