Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Інтерв'ю з регіональною представницею ВО "ВОНА" Іриною Ємельяновою

 
Триває цикл публікацій про активісток зі спільноти ЖЖН. #ВонаФорум #СильніТаВидимі #ВОНА Цього разу журналістка Ірина Гамбарян поспілкувалася з регіональною представницею ВО “ВОНА” Ірина Ємельянова (м. Луцьк).
 
– Хочу, щоб наше суспільство стало більш толерантним. Мені здається, що нам усім бракує доброти і небайдужісті одне до одного. Хочу, щоб кожна людина в країні почувалася захищеною, щоб життя, права і свободи кожної людини  становили найвищу соціальну цінність держави, – зазначила Ірина. 
 
 
Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” є мережею регіональних лідерок, які працюють із наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацію спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
 
Нагадаємо, діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund.