UkrainianEnglishRussian

Інтерв'ю з регіональною представницею ВО "ВОНА" Іриною Ємельяновою

 
Триває цикл публікацій про активісток зі спільноти ЖЖН. #ВонаФорум #СильніТаВидимі #ВОНА Цього разу журналістка Ірина Гамбарян поспілкувалася з регіональною представницею ВО “ВОНА” Ірина Ємельянова (м. Луцьк).
 
– Хочу, щоб наше суспільство стало більш толерантним. Мені здається, що нам усім бракує доброти і небайдужісті одне до одного. Хочу, щоб кожна людина в країні почувалася захищеною, щоб життя, права і свободи кожної людини  становили найвищу соціальну цінність держави, – зазначила Ірина. 
 
 
Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” є мережею регіональних лідерок, які працюють із наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацію спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
 
Нагадаємо, діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram