UkrainianEnglishRussian

Інтерв'ю з активісткою ВО "ВОНА" Юлією Коган

Розпочався цикл публікацій про активісток зі спільноти ЖЖН. #ВонаФорум #СильніТаВидимі #ВОНА Перший текст про Юлію Коган, директорку ресурсного центру для людей з наркозалежністю БО «ВОЛНА-Південь», членкиню комітету регіонального розвитку при Національній раді від ВО “ВОНА”, лідерку спільноти наркозалежних людей у місті Одеса.
 
– Хто, як не я, допоможе ЛВН? Я хочу стати захисницею та опорою цим людям. Це важка і непроста робота, де легко можна отримати емоційне вигорання, бо я все пропускаю через себе. Щоб добре працювати, мені потрібно вчитися відпочивати. Особисто я знайшла собі віддушину, яка допомагає мені не згоріти. Я роблю цей світ більш прекрасним – я саджаю квіти. Завдяки мені, багато пречудових троянд, гладіолусів, лілей та хризантем зараз квітнуть біля мого дому, розповідає Юлія Коган. 
 
Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють із наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацію спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
 
Нагадаємо, діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram