UkrainianEnglishRussian

Зустріч зі старшим інспектором з особливих доручень відділу уповноважених з контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності

Нещодавно відбулась зустріч регіональної координаторки Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” в Волинській області Ємельянової Ірини з Наталією Бартошук, ст. інспектором з особливих доручень відділу уповноважених з контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності (з дислокацією в Волинській області) Управління дотримання прав людини Національної поліції України.
“Поговорили про цілі замісної терапії і програми зменшення шкоди, про місію БО “ВОНА”, про бар’єри доступу жінок до ЗПТ в регіоні, про випадки втручання представників поліції в лікувальний процес, про випадки домашнього насильства щодо жінок з наркозалежністю. Сподіваємося на взаємодію і співпрацю в майбутньому”- поділилася результатами зустрічі Ємельянова Ірина.
 
Нагадуємо, що діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund to Fight AIDS, Tuberculosis and Malaria.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram