Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Зустріч ініціативної групи ЖЖН у місті Слов’янськ

📣 Відбулась зустріч ініціативної групи жінок із спільноти людей, які живуть із наркозалежністю у місті Слов’янськ. Регіональна представниця ВО “ВОНА” Олена Курлат підняла питання виключення програми ЗПТ з переліку послуг, що надаються в рамках первинної медичної допомоги, а отже повернення великої кількості пацієнтів до лікування на базі наркодиспансеру.
 
До роботи ініціативної групи цього разу приєднався голова відділу охорони здоров’я Слов’янського виконавчого комітету, Подлесний Ю.И. Олена розповіла про минулі спроби зупинити закриття програми ЗПТ, про небажання людей вертатися до наркодиспансеру. “Я в курсі явищ дискримінації в диспансері, але все упирается в недофінансування НСЗУ, – поділився Юрій Ігорович. – проте я обіцяю, що спробую допомогти.”
 
💬 “Ця зустріч – лише частина адвокаційної кампанії проти закриття сайтів на первинці у Слов’янську. В результаті ми отримали прихильника нашої справи і вирішили зробити акцію – виходити на площу та звертатися до мера.” – розповіла Олена Курлат.
 
▶ Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють із наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацію спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
——-
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health та за підтримки The Global Fund.