Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

ЖЖН Полтавщини висловлюють вдячність БО ВОНА за сертифікати на продукти та гігієнічну продукцію

ВОЖН ВОНА продовжує надавати допомогу наркозалежним жінкам, які опинилися в складних життєвих обставинах.
 
“Частина жінок мали нещодавні хірургічні втручання, тому допомога була дуже доречною, тим більше у військовий час. На жаль, наші жінки часто знаходяться у ситуації складних життєвих обстравин, і часто надія тільки на профільні організації такі як ВОЖН ВОНА”, – підкреслила Надія Колосовська, РП ВОНА у Полтавській області.
 
Про заходи та допомогу від ВОЖН ВОНА – дізнавайтеся у наших регіональних представниць і параюристок: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/ та https://www.unwud.org/zhenshhin…/parayuristki-v-rehionakh/

———–
Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».

Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”