Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

ЖЖН із Одеського регіону отримали продуктові сертифікати

 
Підопічні ВОЖН “ВОНА” та БО “ВОЛНА” отримали від БО “100 відсотків життя. Одеса” сертифікати на продуктові набори у мережі супермаркетів – це необхідна підтримка у складні часи війни.

Така допомога надається в рамках проєкту «Підтримка надання послуг з лікування та супроводу людей, які живуть з ВІЛ, в умовах воєнних дій на території України» при фінансовій підтримці UNAIDS , Joint United Nations Programme on HIV/AIDS in Ukraine
 
Про діяльність та активності ВОЖН ВОНА – дізнавайтеся у наших регіональних представниць і параюристок: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/ та https://www.unwud.org/zhenshhin…/parayuristki-v-rehionakh/

——— 

Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
 
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.