Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Житомирська область: обговорення результатів діяльності за попередній рік та планування 2023 року

 
Під час зустрічі активу Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” в Житомиській області, регіональна представниця Піджара Марія ініціювала обговорення результатів діяльності за попередній рік та планування 2023 року.
“Ми ставили собі за мету скласти приблизний план активностей щодо діяльності на новий, 2023 рік, у реалізації якого взяли б участь усі активістки. Під час обговорення ми зійшлися на тому, що найголовніше – це перемога у війні, і ми, наркозалежні жінки, теж є частиною суспільства – подобається це комусь,чи ні. Наші активістки допомагають нужденним, пропагують лікування від наркозалежності та соціалізацію в суспільстві. Жінка може все, просто їй потрібна людська увага і допомога, – переконана Марія Піджара. – Поки наші батьки, чоловіки та брати захищають нас на передовій, ми, лідерки спільноти, працюємо там, де наша допомога необхідна й будемо продовжувати допомагати представницям спільноти в регіоні”.

——— 

Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.