Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Житомир: участь в засіданні Обласної ради з питань протидії туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу

Регіональна координаторка Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА» в Житомирській області Марія Піджара днями взяла участь в засіданні Обласної ради з питань протидії туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу.
«Під час засідання ми обговорили плани на 2023 рік, порядок денний на перший квартал та виконання рішень засідань Ради», – розповіла Марія.
Наша лідерка переконана, що її участь в засіданнях Ради допоможе врахувати потреби жінок, які живуть з наркозалежністю, під час виконання програм та здійснення заходів щодо протидії захворюванню на ВІЛ-інфекцію та туберкульоз в регіоні.

——— 

Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.