Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Жінки, я і живуть з наркозалежністю, одна з найбільш вразливих груп щодо гендернозумовленого, в тому числі домашнього, насильства

Жінки, я і живуть з наркозалежністю, одна з найбільш вразливих груп щодо гендернозумовленого, в тому числі домашнього, насильства. Через побоювання розголошення діагнозу й загрозу втратити материнські права на дитину, вони вкрай рідко звертаються за допомогою до соціальних служб чи поліції. Водночас готові шукати вирішення проблеми домашнього насильства разом з жінкою, яка сама є представницею спільноти.
Саме тому регіональні координаторки та параюристки Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок ВОНА постійно допомагають жертвам гендерно зумовленого насильства.
Днями регіональна координаторка у м. Києві Юлія Медведь провела зустріч на базі центру у справах сім’ї та жінок “Родинний дім” з директором щодо переадресації жінок, які живуть з наркозалежністю, для отримання допомоги постраждалим від гендерно зумовленого насильства.
“Відповідна допомога надзвичайно важлива, якщо до неї матимуть доступ жінки з вразливих груп, зокрема, представниці нашої спільноти, їм буде набагато легше розірвати коло насильства”, – впевнена Юлія.