Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Жінки, які живуть з наркозалежністю, мали змогу безкоштовно підтвердити свій діагноз "вірусний гепатит С"

 
 
Жінки, які живуть з наркозалежністю, мали змогу безкоштовно підтвердити свій діагноз “вірусний гепатит С” методом ПЦР в лабораторії “Сінево”. Це стало можливим завдяки співпраці з БО Ресурсний центр БО ВОЛНа “Схід”, що реалізує проєкт “Доступ до лікування вірусного гепатиту С для людей, які вживають наркотики ін’єкційно/ людей, які живуть з наркозалежністю”за фінансової підтримки Фонду екстренної допомоги країнам Східної Європи та Центральної Азії AFEW International Aidsfonds.

Перенаправлення представниць спільноти здійснювала наша параюристка в Києві Інна Михайловська.

“Від імені усіх жінок, які живуть з наркозалежністю, і яким вдалося пройти обстеження, я хочу висловити подяку Яніні Стемковській, до якої здійснюється переадресація”, – зазначила Інна.

——— 

Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
 
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.