Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Жінки, які живуть з наркозалежністю, часто стикаються зі стигмою в сфері працевлаштування

Жінки, які живуть з наркозалежністю, дуже часто стикаються зі стигмою в різних життєвих ситуаціях. На жаль, сфера працевлаштування – не виняток. Представницям спільноти складно знайти роботу, вони перші підпадають під скорочення та звільнення.
Війна тільки загострила ситуацію, поставивши багатьох представниць спільноти фактично на межу виживання. Оскільки чимало жінок – представниць спільноти обрали для місця евакуації саме Київ, то питання з отриманням гуманітарної допомоги представницями спільноти, які перебувають в столиці, надзвичайно актуальне.
Активістки Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА”, які працюють у Києві, зібралися разом, щоб обговорити потреби жінок, які живуть з наркозалежністю, та скласти список дружніх організацій, до яких можна перенаправляти жінок, які живуть з наркозалежністю, для отримання гуманітарної допомоги.

———–
Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».

Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”