Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Завершився V Національний форум жінок, які живуть з наркозалежністю

💪П’ятий Національний форум жінок, які живуть з наркозалежністю, добіг кінця. Учасниці одностайно прийняли резолюцію, спрямовану на просування нульової терпимості до дискримінації жінок, які живуть з наркозалежності!
👍Завдяки заходу ми зміцнили партнерські стосунки з журналістами, окреслили коло цікавих для висвітлення тем.
👍Визначилися з тим, які інформаційні матеріали є витребуваними.
👍Поділилися кращими практиками та поглибили знання щодо послуг, які можуть отримати жінки, які живуть з наркозалежністю, завдяки дружнім громадським організаціям та ініціативам.
👍Учасниці/ки Форуму розширили знання про діяльність поліції та соціальних служб, особливості та можливості їх реагування на ситуації домашнього насильства.
👍Завдяки Форуму кожна з учасниць та кожен учасник отримав колосальний об’єм потрібної інформації, яка обов’язково буде застосована в подальші роботі.
👍Не менш важливою стала й емоційна складова, Форум надав кожній учасниці та кожному учаснику неймовірний заряд енергії та наснаги для подальших звершень.
Ми вдячні кожному і кожній, хто долучився до цього заходу. Не менш ми цінуємо зусилля і тих, завдяки кому проведення Форуму стало можливим, тобто МБФ Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health та The Global Fund.
Окрема подяка нашим неймовірними, відважними та відданими страві захисту прав жінок активісткам, з цією командою – обов’язково далі буде! Разом і до перемоги!
 
Про заходи та допомогу від ВОЖН ВОНА – дізнавайтеся у наших регіональних представниць і параюристок: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/ та https://www.unwud.org/zhenshhin…/parayuristki-v-rehionakh/

———–
Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».

Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”