Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Завершився третій день семінару «Тренінг для тренерів/ок ТОТ»

 
 
🤝 Завершився третій день семінару «Тренінг для тренерів/ок ТОТ», організованого ВОЖН ВОНА за підтримки Міжнародний фонд “Відродження”.
 
💬 “Нам вдалося сформувати єдине бачення стандартів надання допомоги жінкам у ситуації гендерного насилля. Розробити угоду про співпрацю з партнерськими організаціями, яку фахівчині впровадять на регіонах”, – розказала тренерка Elenka Zublenko.
 
🤝 Дякуємо всім учасницям за плідну роботу, відвертість та бажання шукати порозуміння в непростих ситуаціях!
 
Про заходи та допомогу від ВОЖН ВОНА – дізнавайтеся у наших регіональних представниць і параюристок: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/ та https://www.unwud.org/zhenshhin…/parayuristki-v-rehionakh/

———–
Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».

Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”