Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Завершився Міжнародний тиждень тестування на ВІЛ

☝️В Україні відбувся щорічний Міжнародний тиждень тестування на ВІЛ. У кожній області країни, за безпекових умов, люди із різних верств населення мали змогу пройти тестування на ВІЛ.
 
🤝 В Одесі наша представниця Тетяна Сильвестрова з активістками ВОНА приєдналася до відповідної акції організованої Alliance for Public Health та БФ «Шлях додому». Вони мотивували одеситів/ок протестуватися на ВІЛ та розповідали про необхідність такого обстеження.
☝️Ось кілька причин зробити швидкий тест на ВІЛ-інфекцію:
🎯ви ніколи раніше не обстежувались на ВІЛ;
🎯вживали або вживаєте наркотики ін’єкційним шляхом;
🎯маєте незахищені статеві контакти з партнером або кількома партнерами з невідомим або позитивним ВІЛ-статусом;
🎯плануєте вагітність, однак не знаєте, який ВІЛ-статус у вас та вашого партнера;
🎯маєте захворювання, які рецидивують або тривалий час не піддаються лікуванню, що призначає ваш лікар.
🎯позбутися страхів та негативних думок щодо свого здоров’я приблизно за 15 хв, якщо використовувати експрес-тест.
☝️Закликаємо ЖЖН теж пройти лікування на ВІЛ і вірусні гепатити, щоб зберегти здоровʼя . Більше деталей у наших регіональних представниць та параюристок.
☝️ Про діяльність та активності ВОЖН ВОНА – дізнавайтеся у наших регіональних представниць і параюристок: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/ та https://www.unwud.org/zhenshhin…/parayuristki-v-rehionakh/

——— 

Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.