Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Сила переадресації! Завдяки ВОНЖ «ВОНА» представниці спільноти з м. Києва отримали гуманітарну допомогу

Війна стала викликом для всіх нас і змусила мобілізувати зусилля. Громадські організації, які працюють з людьми, які живуть з наркозалежністю, ще більш поглиби партнерські стосунки. Ми в ВОНЖ “ВОНА” робимо все для того, щоб кожна жінка, яка до нас звертається, отримала максимум допомоги.
Так, днями Національна Гаряча Лінія з питань наркозалежності та ЗПТ отримала звернення від жінки, яка поцікавилася, як стати учасницею програми в м. Києві. Завдяки консультантам Гарячої Лінії жінка дізналася всю необхідну інформацію. Але також поділилася своїми негараздами – у неї важка хвороба, тому жінка не може працювати й дуже хвилюється про доньку-підлітка. Зараз родина ледь виживає, не говорячи вже про кошти на лікування. Жінка зазначила, що буде рада будь-якій гуманітарній допомозі.
Фахівці Гарячої Лінії відразу ж переадресували це звернення до представниць Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА», а ті до Клуб Еней, організації, яка реалізує проєкт з видачі гуманітарної допомоги для представниць ключової групи. Жінка отримала продукти харчування, за що дуже вдячна. Залишилося допомогти їй вирішити питання з доступом до лікування.
Також завдяки переадресації від Всуукраїнського об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА» продуктовий набір отримала Наталія Зеленіна, яка нещодавно повернулася з російського полону.
——-
▶️ Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.