Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Як відстоювати свої права, якщо їх порушують медпрацівники?

 
Як відстоювати свої права, якщо їх порушують медпрацівники? На цю тему інформаційну зустріч з представницями спільноти днями провела Наталія Божко, регіональна координаторка Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА» в м. Запоріжжя.
«Не всі наші жінки знають, як діяти у випадку стигатизуючого та дискримінаційного ставлення з боку медпрацівників. Я, як регіональна координаторка, консультую і допомагаю в подібних випадках жінкам, які живуть з наркозалежністю, та пацієнткам ЗПТ. Зараз дуже непростий час, проте разом ми – сила», – переконана Наталія.
——-
▶️ Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.