Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Як отримати лікування вірусного гепатиту С за державною програмою?

Як отримати лікування вірусного гепатиту С за державною програмою? Саме про це з пацієнтками ЗПТ в м. Києві говорила Інна Михайловська, параюристка Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА».

«Я розповіла учасницям зустрічі, що у інфекціоніста СНІД-центру на вул. Відпочинку, 11 можна отримати безкоштовне лікування. Щоб його отримати потрібні будуть деякі обстеження», – пояснила Інна.

Вона розповіла представницям спільноти й про діяльність Національної Гарячої Лінії з питань вірусних гепатитів. Зателефонувавши за номером 0-800-50-33-10 можна отримати підтримку в форматі «рівний-рівному», консультацію щодо профілактики та лікування вірусного гепатиту, безкоштовну консультацію інфекціоніста.

Звертатися до співробітників Гарячої Лінії можна також онлайн на Fb-сторінці Національна Гаряча Лінія з питань вірусних гепатитів.
——-
▶️ Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.