Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Як ефективно застосовувати "Налоксон". Інформаційне заняття в Чернівцях

Про ефективне застосування «Налоксону» говорили під час зустрічі ініціативної групи в м. Чернівці.
«На даний час, у зв’язку з внутрішнім переміщенням людей через війну, почали з’являтися нові речовини для регіону. За останній рік звичний для споживачів регіону «Субітекс» стали витісняти солі, так званий «вуличний метадон» і нові невідомі ПАР. Також було зафіксовано низку смертей від передозувань, у тому числі й пацієнток ЗПТ», – пояснила обрання теми зустрічі регіональна коорднинаторка Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА» в Чернівецькій області Владислава Мелентій.
Учасниці зустрічі зазначали, що погана якість препаратів ЗПТ є одним із факторів “догона” речовинами з вулиці.
У цій ситуації насамперед важливо знати, як зменшити ризики передозувань, тому присутні на зустрічі оновили знання щодо дій в разі передозування. Необхідно бути готовим до викликів нелегкого часу.
На наступному занятті вирішили розібрати алгоритм подання скарг на якість препарату.

——— 

Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.