Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Вивчаємо основи цифрової безпеки

Нещодавно відбувся тренінг з цифрової безпеки, який відвідали представниці ВО “ВОНА”. Ініціаторами заходу стала благодійна організація “Позитивні жінки” за підтримки німецької організації “Deutshe AidsHilfe”
 
✔️ Активістки ВО “ВОНА” часто стикаються із ризиками пов’язаними саме із розголошенням особистої інформації. Працюючи в сфері захисту прав людини вони також зберігають конфіденційну інформацію своїх клієнтів тому їм вкрай необхідно володіти методами та навичками захисту своїх девайсів та облікових записів.
 
Про що говорили в рамках тренінгу:
 
✅ Що таке цифрова безпека та для чого потрібні знання в цій сфері;
✅ Як захистити дані на пристроях особистого користування;
✅ Як безпечно користуватися мережею Інтернет та забезпечити свій захист в соціальних мережах;
✅ Для чого потрібні складні паролі та як управляти особистими паролями.
 
Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють із наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацію спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
——-
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health та за підтримки The Global Fund.