UkrainianEnglishRussian

Вивчаємо основи цифрової безпеки

Нещодавно відбувся тренінг з цифрової безпеки, який відвідали представниці ВО “ВОНА”. Ініціаторами заходу стала благодійна організація “Позитивні жінки” за підтримки німецької організації “Deutshe AidsHilfe”
 
✔️ Активістки ВО “ВОНА” часто стикаються із ризиками пов’язаними саме із розголошенням особистої інформації. Працюючи в сфері захисту прав людини вони також зберігають конфіденційну інформацію своїх клієнтів тому їм вкрай необхідно володіти методами та навичками захисту своїх девайсів та облікових записів.
 
Про що говорили в рамках тренінгу:
 
✅ Що таке цифрова безпека та для чого потрібні знання в цій сфері;
✅ Як захистити дані на пристроях особистого користування;
✅ Як безпечно користуватися мережею Інтернет та забезпечити свій захист в соціальних мережах;
✅ Для чого потрібні складні паролі та як управляти особистими паролями.
 
Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють із наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацію спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
——-
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health та за підтримки The Global Fund.
 
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram