Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Всеукраїнське об'єднання наркозалежних жінок "ВОНА" розширює свою діяльність на Львів та область

Регіональною координаторкою нашої організації стала Благіня Оксана, і вона вже активно долучилася до справи захисту прав представниць спільноти.

“Турбота про себе та власне сексуальне і репродуктивне здоров’я важлива для кожної жінки без виключення. Не секрет, що представницям спільноти, які мають тривалий досвід вживання ін’єкційних наркотиків, надзвичайно важко знайти дружнього лікаря-гінеколога. Але можу вас запевнити, що Федів Христина Зіновіївна саме така”, – розповіла регіональна координаторка Оксана Благіня.

Під час зустрічі з лікарем обговорили питання перенаправлення: якщо до нашої регіональної координаторки будуть звертатися представниці спільноти, в тому числі ВПО або ті, що опинилися в складних життєвих обставинах, які потребуватимуть консультації, вона їм зможе рекомендувати звернутися до Христини Зіновіївни. Якщо ж до лікаря прийде представниця спільноти і буде очевидно, що вона потребує підтримки, вона зможе її отримати від нашої фахівчині у форматі “рівна-рівній”.

Ми впевнені, що подібна співпраця допоможе покращити та полегшити життя представницям спільноти в регіоні.

——— 

Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
 
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.