Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Всеукраїнське об'єднання наркозалежних жінок надає цільову фінансову допомогу представницям спільноти

Цього місяця ВОЖН ВОНА надала допомогу наркозалежній жінці (м.Одеса), яка має хворого сина. Дитина хворіє на рідкісне захворювання та постійно потребує дороговартісного лікування. Наша організація надає цільову допомогу вже не вперше, адже розуміємо, що під час війни представницям нашої спільноти особливо складно. 

“Нам важливо, щоб ЖЖН отримували необхідну допомогу, тим більше, що сьогодні багато хто має скрутне становище через війну. Ми регулярно збираємо потреби жінок нашого регіону, та за змоги, разом із партнерами та донорами надаємо цільову фінансову допомогу”, – розповіла Тетяна Сильвестрова, регіональна представниця ВОЖН ВОНА в Одеській області, яка особисто займається доставкою ліків.

 

Про діяльність, допомогу та активності ВОЖН ВОНА – дізнавайтеся у наших регіональних представниць і параюристок: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/ та https://www.unwud.org/zhenshhin…/parayuristki-v-rehionakh/

———

Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».

Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.