Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

ВОЖН ВОНА в Одесі навчає протидії домашньому насильству

Темою цього інформаційного заняття стали особливості протидії домашньому насильству, яке, на жаль, дуже поширене у сім’ях наркозалежних людей. 
 
“У черговий раз, за запитом ЖЖН, повертаємося до такої важливої теми, як домашнє насильство. Наші жінки у групі ризику, зокрема через самостигму та дискримінацію зі сторони медпрацівників/ць, правоохоронних структур тощо, – розповідає РК ВОНА в Одеському регіоні Тетяна Сильвестрова.  – Тому знову нагадала алгоритм дій та контактні номери”. 
 
В Україні діє Національна “гаряча лінія” із попередження домашнього насильства — це цілодобова, анонімна та конфіденційна гаряча лінія, яка надає інформаційні, юридичні, психологічні та соціальні консультації постраждалим від домашнього та гендерно зумовленого насильства. Телефонуйте 116 123 або 0 800 500 335
 
Про діяльність та активності ВОЖН ВОНА – дізнавайтеся у наших регіональних представниць і параюристок: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/ та https://www.unwud.org/zhenshhin…/parayuristki-v-rehionakh/

——— 

Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
 
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.