Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

ВОЖН ВОНА увійшла до Коаліція "Волинь 1325"

Раді повідомити, що ВОЖН ВОНА в особі Ірини Ємельянової, регіональної представниці у Волинському регіоні, доєдналася до Коаліція “Волинь 1325”.
 
Ініціативу підтримали громадські активістки, гендерні експертки, депутатки Луцької міської ради, радниця Голови ОДА Волинської області з питань рівних прав і можливостей жінок і чоловіків, запобігання та протидії насильству за ознакою статі та представниці Волинського обласного центру соціальних служб, ГУДСНС України у Волинській області та низка громадських організацій.
 
Коаліцію утворено з метою збільшення участі жінок та їх представленості на всіх рівнях прийняття рішень щодо підтримки та сприяння зміцнення миру і безпеки, співробітництва та консолідації зусиль задля покращення розуміння принципів і завдань Резолюції Ради Безпеки ООН 1325 “Жінки, мир, безпека”.
 
Вітаємо чудову ініціативу та бажаємо плідної роботи!

——— 

Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.