Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

ВОЖН ВОНА та БО ВОЛНа почали спільне дослідження про ЗПТ і бар'єри доступу

 ВОЖН ВОНА та БО “ВОЛНА” почали спільне дослідження про бар’єри доступу до ЗПТ наркозалежних жінок. Це дослідження покликане подолати дослідити бар’єри та надати організаціям, що працюють у цьому напрямку, інструменти до вирішення проблеми. 
 
“Це перша фокус-група цього дослідження, що відбулася у Краматорську. Жінки активно брали участь, а головне – вони повністю підтримують цілі дослідження і готові допомагати. ЖЖН сподіваються, що результатом дослідження стане розширення гендерно чутливих послуг для спільноти жінок, які живуть із наркозалежністю. Звісно, у першу чергу, ЖЖН сподіваються на розширення кількості жінок-соціальних працівників та дитячі кімнату у пунктах ЗПТ”, – повідоміла Наталія Зеленіна, регіональна представниця ВОЖН ВОНА в Донецькій області.
 
Про діяльність та активності ВОЖН ВОНА – дізнавайтеся у наших регіональних представниць і параюристок: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/ та https://www.unwud.org/zhenshhin…/parayuristki-v-rehionakh/

——— 

Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
 
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.