Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

ВОЖН ВОНА розширює коло партнерських організацій на Волині

 
🤝 Наша організація продовжує розбудовувати міжсекторальне співробітництво в різних областях України спільно з партнерськими організаціями. Так, у Луцьку відбулася робоча зустріч регіональної представниці ВОНЖ “ВОНА” Ірини Ємельянової та регіонального представника Всеукраїнське об’єднання людей з наркозалежністю Вадима Мовчанюка із завідувачкою відділенням ВІЛ/СНІДУ (Волинська обласна інфекційна лікарня і секретаркою Координаційної ради з питань ВІЛ/СНІДу, туберкульозу та наркозалежності Оленою Макаренко.
 
📊 Останнім часом серед людей, які вживають наркотичні речовини, різко зросла кількість первинних виявлень ВІЛ/СНІДу. Тому представники спільноти завітали, щоб обговорили як можна активізувати профілактичну роботу з наркозалежними людьми та мінімізувати ризики інфікувань на ВІЛ/СНІД, вірусні гепатити при вживанні ін’єкційних наркотиків. Крім того, йшлося про мотивування людей до прийому доконтактної профілактики ВІЛ (PrEP) при ризикованій поведінці, вчасного проходження тестування експрес-тестами тощо.
 
☝ Звичайно, не обійшлася зустріч без планування спільної роботи, зокрема переадресації пацієнтів/ок до медзакладу, адже кожна зі сторін має спільну мету – подолати ВІЛ/СНІД в Україні. Тому йдемо разом до спільної цілі, об’єднавши наші зусилля у наданні якісних послуг ЖЖН і ЛВНІ.
 
☝ Звернутися по допомогу до наших регіональних представниць та параюристок: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/ або https://www.unwud.org/zhenshhin…/parayuristki-v-rehionakh/
———–
📌 Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
——-
📌 Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.