Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

ВОЖН ВОНА розповідає спільноті про переваги ЗПТ

☝️ Наші регіональні представниці продовжують просвітницьку роботу серед наркозалежних жінок щодо лікування ЗПТ. Так, нещодавно відбувся візит Наталії Дяченко на місцевий сайт ЗПТ.
 
💬 “Традиційно говорили про переваги програми та зниження шкоди, зокрема можливість отримувати чисті та спиртові серветки у «100% життя» – Мережа ЛЖВ“. Також ЖЖН розповідали за порушення своїх прав з якими вони стикаються. Найчастіше – поліцією та медичними працівниками/цями.
 
☝️ Таким чином, Наталія Дяченко проконсультувала ЖЖН щодо подальших звернень і запланувала теми наступних інформаційних заходів. Крім того, наркозалежні жінки отримали друковані матеріали від Alliance for Public Health.
 
🙏 Ми переконані, що всі перешкоди разом подолаємо!
 
☝️ Про діяльність та активності ВОЖН ВОНА – дізнавайтеся у наших регіональних представниць і параюристок: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/ та https://www.unwud.org/zhenshhin…/parayuristki-v-rehionakh/

——— 

Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.