Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

ВОЖН ВОНА розбудовує співпрацю з організаціями-спільнотами Полтавщини

 
Регіональна представниця ВОЖН ВОНА у Полтавському регіоні Надія Колосовська провела зустріч з Мариною Погорілою, директоркою місцевої філії “Легалайф Україна”.
 
Під час бесіди визначили спільні напрямки у роботі з жіночими організаціями, розглянули можливості перенаправлення ЖЖН, які мають відношення до сексроботи для отримання параюридичної допомоги та гуманітарної допомоги за потреби.
 
💬 “Крім того, ми обговорили можливості спільних інформаційних занять на базі ресурсного центру “ВОЛНи”. Маємо багато цікавих ідей, тому з нетерпінням чекаємо початку цієї спільної роботи”, – підкреслила Надія Колосовська.
 
Про діяльність та активності ВОЖН ВОНА – дізнавайтеся у наших регіональних представниць і параюристок: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/ та https://www.unwud.org/zhenshhin…/parayuristki-v-rehionakh/

——— 

Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
 
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.