Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

ВОЖН ВОНА продовжує розбудовувати співпрацю з гуманітарними організаціями

Нещодавно відбулася зустріч нашої регіональної представниці у справах ВПО-ЖЖН (м. Дніпро) Каріни Меликян і координаторки волонтерів “Карітас” у Дніпропетровській області Ольги Півень.
 
“Ми провели змістовну розмову про співпрацю, у тому числі щодо поселення ЖЖН-ВПО в притулки “Карітас” на короткий термін, – розповідає Каріна Меликян. – На Сході нашої країни тривають пекельні бої, цивільне населення продовжує виїжджати… І наркозалежні жінки теж покидають регіони бойових дій, часто з малолітніми дітьми. Звичайно, переїхавши у незнайоме місто, їм треба десь зупинитися, щоб знайти собі житло в довгострокову оренду. Тому, ці домовленості про поселення ЖЖН – дуже важливі для нашої спільноти”.
 
Звичайно, під час розмови також були обговорені механізми перенаправлення наркозалежних жінок між організаціями, послуги, що надає ВОЖН ВОНА, можливості співпраці у гуманітарному напрямку.
 
Про діяльність та активності ВОЖН ВОНА – дізнавайтеся у наших регіональних представниць і параюристок: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/ та https://www.unwud.org/zhenshhin…/parayuristki-v-rehionakh/

——— 

Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.