Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

ВОЖН ВОНА підтримує профілактику ВІЛ/СНІДу

🎗️Ще трохи інформації зі Всесвітнього дня боротьби з ВіЛ/СНІДом, що відбувся учора.
🤝В Одесі наші активістки приєдналися до заходу, щоб нагадати українцям та українкам про необхідність тестування на ВІЛ.
 
☝️Сьогодні це захворювання стосується кожного, а єдиний спосіб зберегти своє здоровʼя – щорічно проходити тестування. Сучасні методи діагностики ВІЛ дозволяють виявити хворобу протягом 10 хв!
 
🎯Закликаємо всіх простестуватися на ВІЛ у вашого сімейного лікаря/ки або у громадських організаціях, що працюють у цьому напрямку
 
☝️ Про діяльність та активності ВОЖН ВОНА – дізнавайтеся у наших регіональних представниць і параюристок: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/ та https://www.unwud.org/zhenshhin…/parayuristki-v-rehionakh/

——— 

Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.