Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

ВОЖН ВОНА підтримала акцію протидії ВІЛ/СНІДу у Полтаві

☝️  До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом у центрі міста Полтава була організована вулична акція для місцевого населення та гостей міста представниками/цями ключових груп населення організацій, зокрема ВОЖН ВОНА, БО “Легалайф Україна”, БО “Позитивні жінки”, Альянс Глобал, БО VOLNA та інші. 
☝️  Мета акції привернути увагу до проблем ВІЛ/СНІДУ. Зупинимо епідемію ВІЛ разом.
 
☝️ Про діяльність та активності ВОЖН ВОНА – дізнавайтеся у наших регіональних представниць і параюристок: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/ та https://www.unwud.org/zhenshhin…/parayuristki-v-rehionakh/

——— 

Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.