Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

ВОЖН ВОНА надає гуманітарну допомогу ЖЖН

ВОЖН ВОНА спільно з InternationalMedicalCors та БО “Позитивні жінкі” надають допомогу наркозалежним жінкам. У фокусі уваги – потреби ЖЖН-ВПО.
 
“Ми за запитом роздали продуктові сертифікати, прилади для освітлення, дитяче харчування та памперси. Також продоажуємо допомагати ЖЖН, які зазнали гендерно зумовленого насильства та вразливі до нього. Жінкі були дуже вдячні всім організаціям за увагу та гуманітарку”, – зазначила Каріна Мелікян, представниця ВОЖН ВОНА із справ ВПО у Дніпропетровській області.
 
Про заходи та допомогу від ВОЖН ВОНА – дізнавайтеся у наших регіональних представниць і параюристок: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/ та https://www.unwud.org/zhenshhin…/parayuristki-v-rehionakh/

———–
Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».

Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”