Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

ВОНЖ "ВОНА" розвиває партнерську взаємодію у місті Житомир

Партнерська діяльність є невідʼємною частиною ефективної роботи регіональних координаторок ВОНЖ “ВОНА”. Наші активістки співпрацюють як з представниками державних структур, так і з місцевими НУО.
 
Раді повідомити, що регіональна координаторка ВОНЖ “ВОНА” у Житомирському регіоні Марія Піджара та директорка Фонд БО “Разом до життя” (м. Житомир) Людмила Свобода створили новий партнерський тандем з метою підсилення діяльності обох організацій.
 
💬 “З Людмилою Свободою я була знайома і раніше, зустрічалися на заходах та прес-конференціях, але досвіду близької взаємодії не було. Але почалася війна і вся наша діяльність переформатувалася. Для того, щоб виживати і бути сильнішими представники громадських організацій Житомирщини стали допомагати один одному допомагати людям.” – розповіла Марія.
 
Активістками заплановано підписання меморандуму про співпрацю, але вже зараз представниці спільноти ЖЖН у Житомирському регіоні можуть отримати гуманітарну допомогу у вигляді жіночої гігієнічної продукції.
 
💬 “Хочу висловити велику вдячність пані Людмилі Свободі та БО «Разом до життя». Впевнена, що наша подальша діяльність буде плідною та допоможе якомога більшій кількості представниць та представників уразливих груп. Все буде Україна!” – додала регіональна координаторка.
 
Звернутися по допомогу до регіональних представниць та параюристок можна за посиланням: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/
 
Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють із наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацію спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
——-
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.