Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

ВОНЖ "ВОНА" розширює мережу партнерських організацій у регіонах України

 
Наша організація, незважаючи на війну, розширює мережу партнерських організацій у регіонах України. Так, нещодавно ВОНЖ “ВОНА” та Благодійний фонд “Нехай твоє серце б’ється” (м. Житомир) підписали Меморандум про співпрацю, що дозволить покращити якість надання соціальних послуг наркозалежним жінкам на Житомирщині. Також співпраця допоможе спільно взаємодіяти проти стигми і дискримінації представниць ЖЖН, боротися із домашнім та гендерно орієнтованим насильством.
 
Вже у наступних постах ми проінформуємо про напрацювання регіональної представниці ВОНЖ “ВОНА” Марії Піджари у Житомирській області.
 
Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють із наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацію спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
——-
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.