Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

ВОНЖ "ВОНА" допомагає наркозалежним жінкам евакуюватися з окупованих територій

👥 Об’єднавши зусилля кількох організацій, нам вдалося евакуювати із Маріуполя цю тендітну жінку. Вона мала декілька спроб виїхати із міста, яке окуповане рф. Під час одного з таких виїздів, її затримали через те, що вона нібито нагадувала снайпершу. Регіональна параюристка ВОЖН “ВОНА” Наталія Калужська була постійно на зв’язку та разом із партнерськими організаціями брала участь в евакуації.
 
Надзвичайно раді, що нам вдалося провести вдалу евакуацію та надати жінці всю необхідну допомогу.
 
Все буде Україна! 💙💛
☎️ Звернутися по допомогу до наших регіональних представниць та параюристок можна за посиланням: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/
 
▶️ Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють із нарkозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацію спільноти. Наші активістки подолали шлях від нарkозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
 
 
🌐 Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють із наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацію спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
——-
🌐 Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.