Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

#ВонаДопомога сім'ям з дітьми

☝ У рамках конкурсу МБФ “Альянс громадського здоров’я” була підтримана заявка ініціативної групи із Луцька Західноукраїнського ресурсного центру “Твій дім”. Цільова аудиторія проєкту – діти сімей ключових груп (ЛВНІ, ЖЖН, СП, ЛВНІ/ВПО).
☝ У Луцьку діти ЖЖН почали отримувати планшети, рюкзаки зі світловідбиваючими елементами та акумуляторні лампи.
💬 “Через війну, різке здорожчання цін, люди з ускладненим доступом до лікування та без підтримки, опинилися на межі виживання. Зібрати дітей в школу і купити все необхідне для навчального року – потрібні немаленькі гроші. Тому така підтримка і допомога дітям і батькам, представникам/цям КГ, дозволить забезпечити їх засобами для навчання, особливо в зимовий час, коли очікуються відключення електроенергії, і навчання буде проводитися переважно онлайн, – розповідає Ірина Ємельянова, регіональна представниця ВОЖН ВОНА.
☝ Дуже приємно, що завдяки спільним зусиллям та Альянсу, напередодні Святого Миколая, діти отримають такі чудові речі.
☝ Також у рамках реалізації проєкту всі отримають консультації фахового психолога, дружнього до спільноти. Окремо передбачені сертифікати на продуктові набори.
☝️ Про діяльність та активності ВОЖН ВОНА – дізнавайтеся у наших регіональних представниць і параюристок: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/ та https://www.unwud.org/zhenshhin…/parayuristki-v-rehionakh/

——— 

Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.