Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

ВОНА підтримала флешмоб "Так! Ми можемо зупинити туберкульоз"

До Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом представниці ВОЖН ВОНА, зокрема у Одесі, провели інформаційне заняття на тему протидії поширення захворюванню серед спільноти ЖЖН. 

“Ми розглянули профілактику та симптоми туберкульозу, ознайомилися з особливостями скринінгу, проговорили ризики, які мають представниці спільноти, у тому числі жінки з ВІЛ”, повідомила Тетяна Сильвестрова, регіональна представниця ВОНА в Одеському регіоні. 

Також, користуючись нагодою, представниці спільноти наркозалежних жінок підтримали флешмоб “ТАК! Ми можемо зупинити туберкульоз”, який організувало Партнерство «Зупинимо туберкульоз. Україна» та Stop TB Partnership. #YesWeCanEndTB #WorldTBDay #AndTB

 
Про діяльність та активності ВОЖН ВОНА – дізнавайтеся у наших регіональних представниць і параюристок: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/ та https://www.unwud.org/zhenshhin…/parayuristki-v-rehionakh/

——— 

Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
 
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.