Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

ВОНА адвокатує послуги для наркозалежних жінок на Волині

 
📌 Ірина Ємельянова, РК ВОНЖ “ВОНА” в Волинській області, взяла участь в круглому столі “Адвокація у сфері надання медичних та психосоціальних послуг коаліцією ГО “Безпека та рівність: виклики і перспективи”.
 
📌 На цьому важливому заході були представлені результати дослідження доступності цільових груп до медичних та психосоціальних послуг у Волинській області. Присутніх ознайомили з наданими рекомендаціями щодо покращення рівня доступності до медичних та психосоціальних послуг жінок-ВПО та жінок сільської місцевості.
 
📌 Дякуємо партнерам і партнеркам із ГО “Гендерний креативний простір/Gender createve spase” за запрошенням, та можливість спільно працювати над покращенням послуг, зокрема й ЖЖН-ВПО. ВОЖН ВОНА планує враховувати презентовані напрацювання в своїй роботі.
———–
📌 Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
——-
📌 Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.