UkrainianEnglishRussian

ВО "ВОНА" розширила коло партнерських організацій у місті Хмельницький

 
Чудова новина! Наша організація підписала меморандум про співпрацю з громадською організацією “Хмельницька асоціація здоров’я”. Документ був підписаний директоркою Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” Тетяною Лебедь і президенткою громадської організації “Хмельницька асоціація здоров’я” Ларисою Висоцькою. 
 
“Широке коло партнерських організацій є однію з наших пріоритетних цілей на наступний рік, – зазначила Тетяна Лебедь. – Тому ми надзвичайно раді розпочатій співпраці та можливостям надавати ґендерно чутливі послуги для наркозалежних жінок у різних регіонах України, зокрема й на Хмельниччині”.
 
Під час свого візиту до ГО “Хмельницька асоціація здоров’я” директорка ВО “ВОНА” Тетяна Лебедь і координаторка параюристок Наталія Карагашова зустрілися із командою організації, обговорили проблеми, з якими найчастіше стикаються місцеві представниці ЖЖН, затвердили спільні кроки по взаємодії щодо адвокації потреб наркозалежних жінок тощо.
 
Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють із наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацію спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
——-
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки Альянс громадського здоров’я та за підтримки The Global Fund.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram