Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

ВО "ВОНА" розширила коло партнерських організацій у місті Хмельницький

 
Чудова новина! Наша організація підписала меморандум про співпрацю з громадською організацією “Хмельницька асоціація здоров’я”. Документ був підписаний директоркою Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” Тетяною Лебедь і президенткою громадської організації “Хмельницька асоціація здоров’я” Ларисою Висоцькою. 
 
“Широке коло партнерських організацій є однію з наших пріоритетних цілей на наступний рік, – зазначила Тетяна Лебедь. – Тому ми надзвичайно раді розпочатій співпраці та можливостям надавати ґендерно чутливі послуги для наркозалежних жінок у різних регіонах України, зокрема й на Хмельниччині”.
 
Під час свого візиту до ГО “Хмельницька асоціація здоров’я” директорка ВО “ВОНА” Тетяна Лебедь і координаторка параюристок Наталія Карагашова зустрілися із командою організації, обговорили проблеми, з якими найчастіше стикаються місцеві представниці ЖЖН, затвердили спільні кроки по взаємодії щодо адвокації потреб наркозалежних жінок тощо.
 
Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють із наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацію спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
——-
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки Альянс громадського здоров’я та за підтримки The Global Fund.