UkrainianEnglishRussian

ВО “ВОНА” продовжує зростати й вдосконалюватися

Завершилося навчання активісток зі спільноти нарkозалежних жінок. Нові параюристки вже почали проводити інформаційні зустрічі з жінками, які живуть з нарkозалежністю, адже саме так ми намагаємося ознайомити якнайбільшу кількість жінок з можливостями відстоювати свої права силами спільноти. І це працює!
 
Одразу після таких зустрічей значно зросла кількість звернень, як за невеликими консультаціями, так і з доволі серйозними випадками порушення прав.
 
“Особисто я вважаю, що ми робимо дуже важливу справу задля того, щоб повернути жінкам почуття власної цінності, самоповаги та гідності, які багато з них втратили, перебуваючи наодинці зі своєю хворобою.” – розповідає координаторка параюристок Наталія Карагашова.
 
Кожного разу параюристки знаходять індивідуальний підхід до вирішення ситуації, розробляють алгоритм дій, а якщо стикаються з кейсами, в яких потрібна фахова юридична допомога, одразу проводять консультування з адвокаткою організації Оксаною Гузь. Нею розроблені алгоритми реагування згідно найбільш поширених випадків порушення прав, проте є й додаткові канали консультування:
За необхідністю клієнтки можуть бути перенаправлені в партнерські правозахисні організації або в Центр надання безоплатної вторинної правової допомоги (БВПД);
– Можливо залучення адвоката через партнерський проект “Вуличні юристки”, який фінансується Міжнародний фонд “Відродження”;
Проєкт активно співпрацює з іншими параюридичними мережами. Кілька активісток з параюристок також є документаторками #REAct, тобто безпосередньо співпрацюють у вирішенні кейсів;
Також налагоджені плідна співпраця з Національною Гарячою лінією з питань ЗПТ та Національною Гарячою лінією з питань вірусних гепатитів, з мережею параюристів.
 
У наступні декілька днів ми будемо знайомити вас із параюристками, їх діяльністю та розповідатимемо про їх досягнення.
 
Далі буде! 
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram