Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Візит регіональної координаторки ВО "ВОНА" Наталі Карагашової до Харківської правозахисної групи

Учора, 25 вересня 2019, регіональна координаторка Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок ВОНА в м. Харків Наталя Карагашова була з візитом у Харківській правозахисній групі (ХПГ).
“Під час знайомства я розповіла про місію та цілі організації “ВОНА”, яку я представляю, пояснила, на кого і чому орієнтована наша діяльність. Мене вразило, що люди, які на початку розмови необережно кидали слово “наркоман”, слухаючи мене, стали питати: як вас правильно називати? А ще через якийсь час почали говорити про необхідність тренінгу для співробітників ХПГ по толерантній лексиці та програмі замісної підтримувальної терапії”, – розповіла Наталя.
Лідерка запевнила партнерів, що готова розповісти про наркозалежність, про те, як правильно називати людей, які належать до цієї спільноти, щоб не дискримінувати та не стигматизувати, про те, що ми хочемо змінити й чому.
“Коли я сказала, що я майбутній громадський радник, у мене спитали про повноваження. Чесно кажучи, я замислилася: а навіщо мені повноваження? У мене будуть знання та підтримка однодумців, а це колосальний ресурс, щоб змінити світ на краще”, – упевнена Наталя.