Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

ВІЛ - життя без обмежень: інформаційне заняття для ВОЖН "ВОНА"

Завершуємо цей програмний рік надважливою темою “ВІЛ – життя без обмежень”. Саме під такою назвою відбулося інформаційне заняття для ЖЖН у Полтаві на базі Ресурсного центру ВОЖН “ВОНА”. 
 
Про важливість та актуальність цієї теми розповідала регіональна представниця ВОЖН “ВОНА” Надія Колосовська.
 
“Ми говорили із наркозалежними жінками про важливість АРТ для здоров’я людини. Я одразу зазначила, що лікі є у наявності в нашому місті, і їх можуть отримати як ВПО, так і місцеві мешканки. Також торкнулися теми про репродуктивне здоровя ЖЖН, та чому необхідно приймати АРТ під час вагітності”.
 
Нагадаємо, що у всіх регіонах, де є представництва ВОЖН “ВОНА”, ми проводимо такі інформаційні заняття. Наша організація постійно реагує на потреби жінок, та організовуємо такі зустрічі за запитом.
 
Регіональні представництва ВОНЖ “ВОНА”: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/
——— 
▶️ Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.