Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

“Війна зіграла фатальну роль”, - розповідь нашої параюристки

 

Сайт 6262.com.ua продовжує розповідати про життя людей в евакуації після повномасштабного вторгнення росії на територію України. Життя під час війни триває. Українці, які були вимушені виїхати за кордон після 24 лютого 2022 року, потроху облаштовують там свій побут, звикають до нового оточення та умов.

Ми ж, своєю чергою, продовжуємо ділитися історіями тих українців, які рятуються від війни за кордоном. Значна частина жителів України продовжує жити у містах в епіцентрі бойових дій та під ворожим вогнем. Тому сподіваємося, що такі історії допоможуть наважитися на евакуацію тим нашим читачам, які ще вагаються.

Цього разу розповімо про мешканку Слов’янська Олену Курлат. Вона є параюристкою в сфері захисту людей з наркозалежністю, а також координаторкою Всеукраїнського об’єднання жінок із наркозалежністю (ВОНА). Також Олена Курлат вже більше восьми років знаходиться на замісній підтримувальній терапії (ЗПТ) після тривалого вживання наркотиків. 

Лінк: https://www.6262.com.ua/news/3396631/vijna-zigrala-fatalnu-rol-ak-meskanka-slovanska-evakuuvala-svogo-onkohvorogo-brata

Звернутися по допомогу до регіональних представниць та параюристок можна за посиланням: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/ 
 
Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють із наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацію спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
——-
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.