Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Відеоробота про акушерське насильство набрала 10 000 переглядів на YouTube

📌 Наприкінці 2021 року представниці ВОЖН ВОНА взяли участь у зйомках документального міні-фільму на тему акушерського насильства для платформи DUNews. Нещодавно відеоробота Igor Kuzmenko набрала 10 000 переглядів.
 
📌 Переглянути відео: https://www.youtube.com/watch?v=Qt6ZsQHWDc4&t=574s
 
📌 Тема акушерського насильства є надзвичайно актуальною для наркозалежних жінок, які вирішили народити, адже лікарі /ки й досі дотримуються низки міфів і стереотипів щодо наркозалежності та її наслідків.
📌 Наша організація-спільнота одна із перших в Україні звернула увагу на таку складну ситуацію і почала вживати необхідних дій щодо зміни підходів до материнства.
 
📌 Наразі ВОЖН ВОНА спільно з Центр громадського здоров’я України активно працюють у напрямку розробки протоколу ведення вагітності у наркозалежних жінок. Документ покликаний зменшити стигму та дискримінацію серед породіль (ЖЖН) та покращити надання медичної допомоги.
 
☝️ Про діяльність та активності ВОЖН ВОНА – дізнавайтеся у наших регіональних представниць і параюристок: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/ та https://www.unwud.org/zhenshhin…/parayuristki-v-rehionakh/

——— 

Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.