Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Відбувся візит обміну досвідом РП щодо проблем ЖЖН-ВПО

 
РП ВОЖН ВОНА з Дніпра та Львова нещодавно зустрілися. Оскільки ці області приймають багато переселенців/ок, то одним із питань стало обговорення вирішення проблем внутрішньо переміщених ЖЖН. 
 
“Ми дуже довго спілкувалися, адже маємо безліч схожих історій та досвіду про допомогу наркозалежним жінкам”, – розподідає Каріна Мелікян, РП ВОНА у Дніпропетровській області з питань ВПО. – Крім того, ми обговорили можливості налагодження співпраці з медзакладами та долучення жіночих організацій до взаємодії з протидії гендерно зумовленому та домашньому насильству”. 
 
Нагадаємо, що представниця ВОЖН ВОНА зявилася у Львові відносно нещодавно. Наразі триває активна розбудова мережі ЖЖН у цьому регіоні.
 
Про діяльність та активності ВОЖН ВОНА – дізнавайтеся у наших регіональних представниць і параюристок: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/ та https://www.unwud.org/zhenshhin…/parayuristki-v-rehionakh/

——— 

Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
 
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.